2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - СПЗ Модерно предградие
Добавена 01 май 2024 г.

Търговски представител

Заплата

1800 - 4000 лв

Добавена

София, СПЗ Модерно предградие

Макстрейд 6 е фирма занимаваща се с търговия и дистрибуция на хранителни стоки и продукти от битовата химия.

Във връзка с разширяването на дейността,търсим да назначим търговски представител за София и и региона.

Изисквания към кандидатите:

- опитът като търговец е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН

- отлични комуникативни и презентационни умения

- мотивираност и енергичност

- отговорност, дисциплинираност и коректност

- познания в областта на хранителните стоки и кулинарията

- търговски усет и аналитично мислене

- активен шофьор „В“ категория

Отговорности:

- развива и поддържа търговска мрежа от клиенти в определен район на София

- продава стоките на фирмата.

- работи активно за привличането на нови клиенти,грижи се за доброто представяне на фирмата и рекламиране на предлаганите продукти.

- отговаря за навременното събиране на вземанията от клиентите.

- прави проучвания относно конкурентни продукти.

Ние предлагаме:

- постоянен трудов договор на пълен работен ден

- служебен автомобил /лек/,телефон,Отличен информационен съпорт.

- отлично трудово възнаграждение и бонус схема обвързана с реализираните продажби

- гъвкаво работно време

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, изпратете своята актуална автобиография на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК със снимка.

Област София-град

Област София-град, София, СПЗ Модерно предградие
ID: 138767207