Навигиране до основното съдържание
Добави обява
Добавена 10 септември 2024 г.

Хигиенист/ка за офис - от 18:00ч. до 20:00ч.

Добавена

Варна, Автогара

Заетост

Непълно работно време

Търсим да присъединим към екипа си нов колега на длъжност Хигиенист/ка, която да обслужва абонаментно почистване на офис. Обектита се намира в централната част на гр.Варна.

Вашите задължения:

-Почистване и поддържане на чистотата в обекта;

-Сухо и мокро почистване на подовите настилки, забърсване на прах;

-Спазване на фирмена политика и правилник за вътрешен трудов ред;

-Почисване на санитарни помещения и изпразване на кошчета за отпадъци.

Изисквания към кандидатите:

-Отговорност и внимание към детайла;

-Дисциплина, лоялност и желание за работа;

-Предишен опит в сферата на почистването ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

-Работен график от понеделник до петък от 18:00ч. до 20:00ч., събота и неделя - почивни дни;

-Възможност за допълнителни обекти;

-Въвеждащо обучение;

-Трудов договор, сключен с Перфектният Дом Варна ЕООД;

Телефон за връзка с човешки ресурси: 08*********75

Ако вие си търсите динамична работа, усмихнати колеги и приятен колектив, моля изпратете актуална автобиография чрез платформата. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.Вашите документите ще бъдат разгледани при гарантирана конфиденциалност!

Област Варна

Област Варна, Варна, Автогара
ID: 141213051