2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Бъкстон
Добавена 16 май 2024 г.

Супервайзър, Поддръжка на Електрическо оборудване

Заплата

2500 - 3500 лв

Добавена

София, Бъкстон

В Пал Рекрютмънт вярваме, че всеки от вас има огромния потенциал за успех и развитие.

Единственото, от което имате нужда е правилния контакт и сфера, за да разгърнете знанията си.

Ние сме тук, за да ви консултираме, насочваме и да ви помогнем да направите правилните избори за вашето кариерно развитие. Останалото е във ваши ръце!Нашият клиент е производствено предприятие лидер на пазара в България. Във връзка с постоянно нарастващата динамика в тяхната дейност, търсят да присъединят към колектива си Супервайзър Поддръжка на Електрическо оборудване.

Отговорности:

  • Извършва мониторинг и контрол на енергоносителите: електрическа енергия , компресиран въздух и вода.

  • Следи за правилната работа и натоварване на : заводската подстанция (20/0.4кВ.), станция за производство на компресиран въздух, вакуумна инсталация, помпена станция и централна водопреносна мрежа.

  • Ръководи, организира и следи работата на електро монтьорите и шлосер мрежи. Участва в монтаж, настройка, изпитание и въвеждане в експоатация на промишлени съоражения и системи.

  • Извършва или разпорежда оперативни превключвания в КРУ(комплексна разпределителна уредба) 20кВ и ГРУ(главна разпределителна уредба)НН(ниско напрежение) в заводската подстанция.

  • Отговаря за електрообзавеждането в предприятието .

  • Отговаря за всички машини и съоръжения свързани с производство и пренос на: компресиран въздух, вакуум, вода, охлаждане и климатизация.

  • Изпълнява разпорежданията на Директор производство и Ръководител поддръжка.

  • Отговаря при неспазване на правилата за безопасност и здраве при работа и инструкциите за противопожарна защита.

  • Отговаря за спазването на трудовата и технологичната дисциплина.

Изисквания:

  • Образование: завършено висше или средно техническо, специалност Електрообзавеждане на Промишлени Предприятия.

  • Професионален опит: Професионален опит и трудов стаж по специалността минимум десет години, пета квалификационна група, съгласно Правилник за безопасност и здраве при работа в електрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по електрически мрежи.

Допълнителни умения:

  • Много добра компютърна грамотност

  • Умения за работа в екип.

  • Ползване на технически английски.

Какво Предлагат:

  • Ваучери

  • Допълнително здравно осигуряване

  • Месечни бонуси

  • Празнични бонуси

  • Професионално обучение

(PAL Recruitment - REG No 3350 )

Област София-град

Област София-град, София, Бъкстон
ID: 140016780