Тема на форума

30.09.2012 22:02
mury_k

ПОМОЩ - КОСОПАД!

Момичета, моля ви помагайте. Косата ми много уредя. Споделете мнения и съвети.

Оставете коментар

Loulu
30.09.2012 22:46

Оредяла е от какво? боледуване, операции, раждане, силен стрес или просто кофти хранене? Ако не е нито една от тези опции, потърси помощ от специалист - първо дерматолог.

Отговор

Галчо@75
03.10.2012 18:56

Шампоан "Ревалид",ампулките и капсулите...това ползвам и съм много доволна....

Отговор

Petq86
03.10.2012 21:12

Моята уредя след раждането,особено след второто е ужас ..Ама и аз не я жаля много ,сешоар,преса .....И ако щете ми вервайте ама забелязах,че когато ползвам балсам ми пада повече.Фризьорката ми прави някаква маска ...имаше ефект ама не казва каква е .........нали трябва точно при нея да си я правя,че да ми зима по 20 лв newsm62
Ако имаш някакви притеснения мисля,че е добре да идеш на лекар.

Отговор

elena83
04.10.2012 07:23

Моята коса след обезцветяването и всичко, което и правих се оправи с шампоана за разтеж и експресната маска, която е 10лв но е невероятна......Та най-важното е, да си улучиш продукти, които ти действат добре....

Отговор

Loulu
04.10.2012 08:42
Цитат  (Petq86 03.10.2012 21:12)

Моята уредя след раждането,особено след второто е ужас ..Ама и аз не я жаля много ,сешоар,преса .....И ако щете ми вервайте ама забелязах,че когато ползвам балсам ми пада повече.Фризьорката ми прави някаква маска ...имаше ефект ама не казва каква е .........нали трябва точно при нея да си я правя,че да ми зима по 20 лв newsm62
Ако имаш някакви притеснения мисля,че е добре да идеш на лекар.

има една терапия с млечен протеин, която при моята фризьорка струва толкова. но консумативите са мн скъпи.

Отговор

Dalila_D
04.10.2012 14:22

Здравей!
При мен помогнаха следните неща:
1. Подстригване (поне малко)! Косата има нужда от това.
2. Следната маска за коса с приложение 2 пъти седмично в продължение поне на 1 месец - след това косата ми "полудя" в добрия смисъл на думата.
Маската се приготвя от 2 с.л. зехтин, 1 с.л. Стимулант за коса на Икаров, 1 с.л. оцет, 1 с.л. ракия, 1 с.л. тривитаминол и 1 жълтък. Всичко това се смесва добре и се нанася на косата. След това се поставя найлонова шапка за баня и върху нея главата се увива с кърпа или се слага зимна шапка, за да се затопли. Стои се 2 часа и след това се измива с шампоан.
Ефекта е поразителен, но трябва постоянство за да има ефект!
Успех 11375_048

Отговор

Потребител141318
20.10.2012 12:12

Горещо Ви препоръчвам Анафейс на Дюкрей в комбинация с Дражетата Анакапс!На мен ми опада косата след което ми откриха хипофункция на щитовидната жлеза!Дерматолога ми ги изписа и имаше невероятен ефект заедно и хапчето за жлезата разбира се........но трябваха 2-3 месеца за това.Сега ако ме видите няма да повярвата каква коса имам!Аз допълнително си закупих и маската Нутрисерт и сега даже вече ми завиждат за красивата коса!Запомнете-носата е отражение на вашето вътрешно здраве!

Отговор

Потребител141318
20.10.2012 12:13

КОСАТА!Сгрешила съм в последното изречение...........

Отговор

coffe_drink
29.10.2012 13:49

Преди да дадете куп пари за козметични продукти и лекарства се консултирайте с лекар. Когато трябва да се лекува даден проблем, трябва да се отстранят причините. Косопада е крайния резултат от наличието на някакъв здравословен проблем. Говоря не за временния, сезонен косопад, който така или иначе е неизбежен, а за този при който косата пада системно и все по-интензивно. Навременното лечение при това състояние е от голямо значение.

Отговор

mihaella2
01.11.2012 10:43

Има решение на проблема. Купуваш си тривитаминол в нета има няколко маски със него . Правиш си я 2 пъти в седмицата и ти спира косопада даже ще започне да ти расте нова коса. От личен опит знам pinkflower

Отговор

pavlina_678
02.11.2012 21:23

И аз подкрепям мнението за тривитаминола. Иначе на мен много ми помага шампоанът Фитовал.

Отговор

rumi_n_m
02.11.2012 21:40

Здравейте, а от къде може да се купи тривитаминол и какво съдържа ?

Отговор

Im_a_blonde
03.11.2012 18:04
Цитат  (rumi_n_m 02.11.2012 21:40)

От ветеринарната аптека, съдържанието се разбира от името "Три-витаминол"

Отговор

coffe_drink
08.11.2012 11:03

Съдържа витамините А, Д и Е. По принцип този продукт е предназначен за ветиринарната медицина, но има много положителен ефект върху човешката коса. Може да се закупи от ветиринарна аптека или зоомагазин.

Отговор

galeto_1
09.11.2012 14:58

здравейте,от месец на сам,че май и повече стана много ми пада косата,но явно не оплешивявам :)) защото дори и всеки ден по две шепи паднала коса,все още е адски гъста ,но не спира да пада.в банята като се къпя две шепи,при всяко вчесване отново,ужас е,навсякъде коса,ходя само вързана,кошмарно е.фризьорката ми каза,че било нормално,имало такъв период в годината,да ама той не отминава,а аз наистина съм имала такива периоди през годините,но за не повече от седмица и никога с толкова количество падаща коса.иска ми се да пробвам този тривитаминол смесен със стимуланта за коса на Икаров.ако някой е пробвал ще се радвам за мнения,в какви пропорции се смесва,само в корените ли се нанася или по цялата коса,след измиване ползва ли се шампоан ,колко често се прави маската ?

Отговор

coffe_drink
09.11.2012 17:11

Маските, които са против косопад се нанасят само в корените. Няма смисъл да се маже цялата коса.

Отговор

shokoleta
10.11.2012 08:10

фризьорката ми препоръча да си купя шампоан на марката билка от аптеките , засега съм доволна.

Отговор

ozzyto
10.11.2012 08:19
Цитат  (rumi_n_m 02.11.2012 21:40)

от агроаптеките,използват го при овцете

Отговор

ozzyto
10.11.2012 08:20

чемерика - също има ефект

Отговор

Трябва да влезете, за да публикувате коментар във форума.