Тема на форума

17.01.2012 12:13
edelvais

ТЕМА: Известни и неизвестни добавки, хапчета за отслабване- споделете вашия опит в борбата с килограмите!!!

Предполагам всяка втора жена се е сблъсквала с проблема с нарастващите килограми и наднормено тегло?!Напоследък се рекламират най-различни хапчета, хранителни добавки, фетбърнери, изгарящи мазнините и подтискащи апетита...какво ли не!!Пазара е огромен и пъстър.За това ви моля да споделите вашия коментар- кой от какво е доволен и от какво не е, което е използвал лично.Темата не е за диети и хранителни режими, а за дами, които искат да рискуват и да пият някакви добавки, които ще засилят метаболизма им и евентуално ще укротят апетта,помощни средства в битката с килограмите!Благодаря предваритвлно на всички включили се в темата и оставили своя конкретен съвет.;))e025

Оставете коментар

YELLOW5
29.10.2013 09:09

Пих Липовон ,преди няколко месеца, свалих точно толкова колкото е според описанието(от 72кг станах 64кг) ,естествено и режим(правих 90 дневната) да ,но не можах да си запазя след това -сега пак съм 72кг. Имат доста ефект и за тези които не издържат на подобно нещо да НЕ си ги купуват-при мен:безсъние,болки в стомаха,сухота в устата,запек,изпотяване(или по скоро нещо като напрежение).Не бих си взела пак ,наистина не ти се яде нищо,но сегааа такова тъпкане става :) От вчера пия ябълков оцет на капсули,след известно време ще споделя резултат

Отговор

мирка201
28.01.2014 14:26

Здравейте
Донесоха ми мейзитанг и Лида на достъпна цена. Тъй като са ми повече , мога да пратя на някой който иска...
Мейзитанг гел капсули 36 таблетки в опаковка -25 лв
Лида стара формула -26 лв

Отговор

renkata11@abv.bg
29.01.2014 00:48

АЛОЕ ВЕРА КЛИН 9 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389920.15 ЕТО И МНЕНИЯТА АЗ ЛИчНО ПОЗНАВАМ 2 ДУши и резултата е поразителен

Отговор

veneta_5711
29.01.2014 09:43

Момичета исках да пусна тема ,но така и не можах изписва ми грешка.Искам да ви попитам ползвали ли сте хапчетата Липовон и имахте ли ефект?

Отговор

mariaa1
01.02.2014 11:20

Дами, не се залъгвайте с тези хапчета.. Не стига, че са адски вредни за организма, със супер много странични ефекти, а и не сваляте мазнини от тях!!! Сваляте вода и други течности, които в последствие качвате двойно, в момента в който започнете да хапвате и да се хидратирате като нормален човек! Нито фетбърнъри, нито нищо.. Много пари за ЕВЕНТУАЛЕН краткотраен ефект.. Аз започнах да ходя на фитнес и за два месеца свалих 9 кг - 5 дни в седмицата, без никакви лишения от менюто!! Стига с тези хапчета! Успех и дано се отърсите от тази заблуда вече.. Тренировки и добро меню му е майката!!

Отговор

renkata11@abv.bg
25.02.2014 23:05

реших да пробвам с алое вера клиин 9 и за 9 дни -5кг поразена съм от резултата,излиза към близо 300лв ,но определено си заслужава :)

Отговор

taniichka98
15.03.2014 15:38

На мен ми помогна Акай Верде :3

Отговор

Потребител509565
17.03.2014 09:47
Цитат  (renkata11@abv.bg 25.02.2014 23:05)

реших да пробвам с алое вера клиин 9 и за 9 дни -5кг поразена съм от резултата,излиза към близо 300лв ,но определено си заслужава :)

Привет,

какъв е този клин и на какъв принцип действа? Има ли някаква специфична двигателна активност, която следва да се спазва, докато го използваме?

Отговор

191721
17.03.2014 23:30

Аз съм доволна от ЛиДа. Бях ужасена от нещата, които прочетох в нета.
Искам да ни кажа, че няма нищо такова. Напротив, не само, че нямах абсолютно никакви странични ефекти, ами се чувствах в пъти по-добре. Резултатите не са бомбастични, сваля се бавно и постепенно. Аз лично за първите 3 седмици свалих 3,5 кг без никакво усилие. Препоръчва се прием на 2 месеца, предполагам, че крайният резултат ще е между 7 и 10 кг за 60 дни.
Не правя реклама на нищо, просто исках да споделя, защото и аз в началото бях скептична.

Отговор

1849447
18.03.2014 11:51

Аз съм против хапчетата за отслабване и смятам, че най-добрия начин е спорт,леко и балансирано хранене и много вода.и все пак мога да споделя впечатления макар и не пия но, но пък на близък до мен човек.Сестра ми взимаше био спирулина -зелено водорасло, което е богато на хранителни вещества и много полезно. Хранителна добавка е и съдейства за сваляне на килограмите. Богата на ценен белтък със състав от 18 аминокиселини.Тя е също естествен източник на лесно усвоимо желязо, магнезий, селен, калий, витамин В. За няколко месеца видимо отслабна без да се оплаква от някакви странични ефекти или неразположение.

Отговор

levoncvetelina
18.03.2014 16:16

Здравейте,аз пия Лида вече 3 седмици и никакъв ефект:(( няма странични ефекти също......

Отговор

Health&Beauty
18.03.2014 16:20
Цитат  (levoncvetelina 18.03.2014 16:16)

Здравейте,аз пия Лида вече 3 седмици и никакъв ефект:(( няма странични ефекти също......

Никоя добавка не действа еднакво на всички, така че има малка вероятност това да не е вашия продукт.

Отговор

levoncvetelina
18.03.2014 19:14

Може би е така....:(

Отговор

usmivka5
19.03.2014 15:38

момичета,не се лъжете да си съсипвате здравето с т.нар."'хапчета за отслабване''-няма резултат,само се дават пари на вятъра.Казвам го от личен опит-преди години пиех всичко,на което излезе рекламата,докато не си съсипах стомаха.Сега,дали 56,дали 62кг,не си и помислям за такава глупост.Бъдете себе си!7719

Отговор

ruseva_tedyss
19.03.2014 16:53

Хапчетата за отслабване са нож с две остриета. Не трябва да се забравя,че не е номера в това да се пият хапчета, трябва да се спазва и режим, да се съобразява човека какво яде.
Аз лично спрях хляба, мазното и пърженото и захарта и веднага ми се отрази. Сега бягам всяка сутрин, след това правя упражнения и мисля да си поръчам течен Л карнитин за да ускоря нещата, но честно казано се притеснявам да не стане йо йо ефект накрая. Някой ако може да каже нещо за Л карнитин и по-специално за този с хром вътре - цялата съм в слух.

Отговор

Loulu
19.03.2014 16:54
Цитат  (usmivka5 19.03.2014 15:38)

момичета,не се лъжете да си съсипвате здравето с т.нар."'хапчета за отслабване''-няма резултат,само се дават пари на вятъра.Казвам го от личен опит-преди години пиех всичко,на което излезе рекламата,докато не си съсипах стомаха.Сега,дали 56,дали 62кг,не си и помислям за такава глупост.Бъдете себе си!7719

Това "Бъдете себе си" го кажете на някоя 100 килограмова дама с 1000 проблема.
Някои жени просто имат нужда от допълнителна мотивация и в това няма нищо лошо, нито в добавките, стига да слушат консултантите и да не прекаляват с приема. И да се придържат към елементарна култура на хранене и движение.

Отговор

ruseva_tedyss
19.03.2014 16:57

Хапчетата за отслабване убиват апетита, а организма е хубаво да се храни по малко през 3-4 часа. Затова се скапва не само стомаха, ами целия метаболизъм се променя, а организма е в шок след това.

Отговор

191721
19.03.2014 18:59
Цитат  (ruseva_tedyss 19.03.2014 16:57)

Хапчетата за отслабване убиват апетита, а организма е хубаво да се храни по малко през 3-4 часа. Затова се скапва не само стомаха, ами целия метаболизъм се променя, а организма е в шок след това.

По принцип сте много много права.
Както съм написала по-горе пия ЛиДа, но да ви кажа апетитът ми си е съвсем наред. Въпреки това първите резултати са налице. Явно билките, които има вътре засилват метаболизма, нещо от тима на фетбърнърите.
Разбира се всеки човек е различен и всяко нещо действа различно. При всички случаи не трябва да се злоупотребява с тези неща. Не е и никак препоръчително при хора със стомашни и всякакви други хронични проблеми.
Вярно е, че 2-3-5 кг не е проблем. Аз си признавам, че си взех хапчета от суета. Но има хора, при които проблемът е по 10-20 и нагоре килограми. За мен няма лошо в това, да се опиташ да се чувстваш по-добре, по какъвто начин намериш за добър за теб.

Отговор

191721
19.03.2014 19:02
Цитат  (levoncvetelina 18.03.2014 19:14)

Може би е така....:(

До 3-тата седмица нямах абсолютно никакъв ефект и аз. Даже престанах да се тегля на кантара.
После за 2-3 дни се оказах с 3,5 кг по-слаба. В упътването пише, че е препоръчителен прием 2 месеца.

А който спортува има и ЛиДа с Л-карнитин, която е по-олекотена формула.
Лично аз за Л-карнитина чувам доста отзиви за йо-йо ефект обаче.

Отговор

Loulu
20.03.2014 07:25
Цитат  (191721 19.03.2014 19:02)

До 3-тата седмица нямах абсолютно никакъв ефект и аз. Даже престанах да се тегля на кантара.
После за 2-3 дни се оказах с 3,5 кг по-слаба. В упътването пише, че е препоръчителен прием 2 месеца.

А който спортува има и ЛиДа с Л-карнитин, която е по-олекотена формула.
Лично аз за Л-карнитина чувам доста отзиви за йо-йо ефект обаче.

Това са глупости! Йо-йо ефектът е следствие от нарушен хранителен режим и мързел. Л-карнитинът няма нищо общо с това! Той активира мазнините за енергия по време на натоварване, но все пак е естествена аминокиселина, консумираме го всеки ден. Някой отбива номера и отдава дебелеенето си на карнитина, защото докато го е пил, е спазвал някакви норми, които явно не са важели след като е спрял да взима добавката. А без значение каква е добавката, йо-йо е гарантиран при връщане към старите вредни навици.

Отговор

Трябва да влезете, за да публикувате коментар във форума.