Тема на форума

17.01.2012 12:13
edelvais

ТЕМА: Известни и неизвестни добавки, хапчета за отслабване- споделете вашия опит в борбата с килограмите!!!

Предполагам всяка втора жена се е сблъсквала с проблема с нарастващите килограми и наднормено тегло?!Напоследък се рекламират най-различни хапчета, хранителни добавки, фетбърнери, изгарящи мазнините и подтискащи апетита...какво ли не!!Пазара е огромен и пъстър.За това ви моля да споделите вашия коментар- кой от какво е доволен и от какво не е, което е използвал лично.Темата не е за диети и хранителни режими, а за дами, които искат да рискуват и да пият някакви добавки, които ще засилят метаболизма им и евентуално ще укротят апетта,помощни средства в битката с килограмите!Благодаря предваритвлно на всички включили се в темата и оставили своя конкретен съвет.;))e025

YELLOW5
29.10.2013 09:09

Пих Липовон ,преди няколко месеца, свалих точно толкова колкото е според описанието(от 72кг станах 64кг) ,естествено и режим(правих 90 дневната) да ,но не можах да си запазя след това -сега пак съм 72кг. Имат доста ефект и за тези които не издържат на подобно нещо да НЕ си ги купуват-при мен:безсъние,болки в стомаха,сухота в устата,запек,изпотяване(или по скоро нещо като напрежение).Не бих си взела пак ,наистина не ти се яде нищо,но сегааа такова тъпкане става :) От вчера пия ябълков оцет на капсули,след известно време ще споделя резултат

мирка201
28.01.2014 14:26

Здравейте
Донесоха ми мейзитанг и Лида на достъпна цена. Тъй като са ми повече , мога да пратя на някой който иска...
Мейзитанг гел капсули 36 таблетки в опаковка -25 лв
Лида стара формула -26 лв

renkata11@abv.bg
29.01.2014 00:48

АЛОЕ ВЕРА КЛИН 9 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389920.15 ЕТО И МНЕНИЯТА АЗ ЛИчНО ПОЗНАВАМ 2 ДУши и резултата е поразителен

veneta_5711
29.01.2014 09:43

Момичета исках да пусна тема ,но така и не можах изписва ми грешка.Искам да ви попитам ползвали ли сте хапчетата Липовон и имахте ли ефект?

mariaa1
01.02.2014 11:20

Дами, не се залъгвайте с тези хапчета.. Не стига, че са адски вредни за организма, със супер много странични ефекти, а и не сваляте мазнини от тях!!! Сваляте вода и други течности, които в последствие качвате двойно, в момента в който започнете да хапвате и да се хидратирате като нормален човек! Нито фетбърнъри, нито нищо.. Много пари за ЕВЕНТУАЛЕН краткотраен ефект.. Аз започнах да ходя на фитнес и за два месеца свалих 9 кг - 5 дни в седмицата, без никакви лишения от менюто!! Стига с тези хапчета! Успех и дано се отърсите от тази заблуда вече.. Тренировки и добро меню му е майката!!

renkata11@abv.bg
25.02.2014 23:05

реших да пробвам с алое вера клиин 9 и за 9 дни -5кг поразена съм от резултата,излиза към близо 300лв ,но определено си заслужава :)

taniichka98
15.03.2014 15:38

На мен ми помогна Акай Верде :3

Потребител509565
17.03.2014 09:47
Цитат  (renkata11@abv.bg 25.02.2014 23:05)

реших да пробвам с алое вера клиин 9 и за 9 дни -5кг поразена съм от резултата,излиза към близо 300лв ,но определено си заслужава :)

Привет,

какъв е този клин и на какъв принцип действа? Има ли някаква специфична двигателна активност, която следва да се спазва, докато го използваме?

191721
17.03.2014 23:30

Аз съм доволна от ЛиДа. Бях ужасена от нещата, които прочетох в нета.
Искам да ни кажа, че няма нищо такова. Напротив, не само, че нямах абсолютно никакви странични ефекти, ами се чувствах в пъти по-добре. Резултатите не са бомбастични, сваля се бавно и постепенно. Аз лично за първите 3 седмици свалих 3,5 кг без никакво усилие. Препоръчва се прием на 2 месеца, предполагам, че крайният резултат ще е между 7 и 10 кг за 60 дни.
Не правя реклама на нищо, просто исках да споделя, защото и аз в началото бях скептична.

1849447
18.03.2014 11:51

Аз съм против хапчетата за отслабване и смятам, че най-добрия начин е спорт,леко и балансирано хранене и много вода.и все пак мога да споделя впечатления макар и не пия но, но пък на близък до мен човек.Сестра ми взимаше био спирулина -зелено водорасло, което е богато на хранителни вещества и много полезно. Хранителна добавка е и съдейства за сваляне на килограмите. Богата на ценен белтък със състав от 18 аминокиселини.Тя е също естествен източник на лесно усвоимо желязо, магнезий, селен, калий, витамин В. За няколко месеца видимо отслабна без да се оплаква от някакви странични ефекти или неразположение.

levoncvetelina
18.03.2014 16:16

Здравейте,аз пия Лида вече 3 седмици и никакъв ефект:(( няма странични ефекти също......

Health&Beauty
18.03.2014 16:20
Цитат  (levoncvetelina 18.03.2014 16:16)

Здравейте,аз пия Лида вече 3 седмици и никакъв ефект:(( няма странични ефекти също......

Никоя добавка не действа еднакво на всички, така че има малка вероятност това да не е вашия продукт.

levoncvetelina
18.03.2014 19:14

Може би е така....:(

usmivka5
19.03.2014 15:38

момичета,не се лъжете да си съсипвате здравето с т.нар."'хапчета за отслабване''-няма резултат,само се дават пари на вятъра.Казвам го от личен опит-преди години пиех всичко,на което излезе рекламата,докато не си съсипах стомаха.Сега,дали 56,дали 62кг,не си и помислям за такава глупост.Бъдете себе си!7719

ruseva_tedyss
19.03.2014 16:53

Хапчетата за отслабване са нож с две остриета. Не трябва да се забравя,че не е номера в това да се пият хапчета, трябва да се спазва и режим, да се съобразява човека какво яде.
Аз лично спрях хляба, мазното и пърженото и захарта и веднага ми се отрази. Сега бягам всяка сутрин, след това правя упражнения и мисля да си поръчам течен Л карнитин за да ускоря нещата, но честно казано се притеснявам да не стане йо йо ефект накрая. Някой ако може да каже нещо за Л карнитин и по-специално за този с хром вътре - цялата съм в слух.

Loulu
19.03.2014 16:54
Цитат  (usmivka5 19.03.2014 15:38)

момичета,не се лъжете да си съсипвате здравето с т.нар."'хапчета за отслабване''-няма резултат,само се дават пари на вятъра.Казвам го от личен опит-преди години пиех всичко,на което излезе рекламата,докато не си съсипах стомаха.Сега,дали 56,дали 62кг,не си и помислям за такава глупост.Бъдете себе си!7719

Това "Бъдете себе си" го кажете на някоя 100 килограмова дама с 1000 проблема.
Някои жени просто имат нужда от допълнителна мотивация и в това няма нищо лошо, нито в добавките, стига да слушат консултантите и да не прекаляват с приема. И да се придържат към елементарна култура на хранене и движение.

ruseva_tedyss
19.03.2014 16:57

Хапчетата за отслабване убиват апетита, а организма е хубаво да се храни по малко през 3-4 часа. Затова се скапва не само стомаха, ами целия метаболизъм се променя, а организма е в шок след това.

191721
19.03.2014 18:59
Цитат  (ruseva_tedyss 19.03.2014 16:57)

Хапчетата за отслабване убиват апетита, а организма е хубаво да се храни по малко през 3-4 часа. Затова се скапва не само стомаха, ами целия метаболизъм се променя, а организма е в шок след това.

По принцип сте много много права.
Както съм написала по-горе пия ЛиДа, но да ви кажа апетитът ми си е съвсем наред. Въпреки това първите резултати са налице. Явно билките, които има вътре засилват метаболизма, нещо от тима на фетбърнърите.
Разбира се всеки човек е различен и всяко нещо действа различно. При всички случаи не трябва да се злоупотребява с тези неща. Не е и никак препоръчително при хора със стомашни и всякакви други хронични проблеми.
Вярно е, че 2-3-5 кг не е проблем. Аз си признавам, че си взех хапчета от суета. Но има хора, при които проблемът е по 10-20 и нагоре килограми. За мен няма лошо в това, да се опиташ да се чувстваш по-добре, по какъвто начин намериш за добър за теб.

191721
19.03.2014 19:02
Цитат  (levoncvetelina 18.03.2014 19:14)

Може би е така....:(

До 3-тата седмица нямах абсолютно никакъв ефект и аз. Даже престанах да се тегля на кантара.
После за 2-3 дни се оказах с 3,5 кг по-слаба. В упътването пише, че е препоръчителен прием 2 месеца.

А който спортува има и ЛиДа с Л-карнитин, която е по-олекотена формула.
Лично аз за Л-карнитина чувам доста отзиви за йо-йо ефект обаче.

Loulu
20.03.2014 07:25
Цитат  (191721 19.03.2014 19:02)

До 3-тата седмица нямах абсолютно никакъв ефект и аз. Даже престанах да се тегля на кантара.
После за 2-3 дни се оказах с 3,5 кг по-слаба. В упътването пише, че е препоръчителен прием 2 месеца.

А който спортува има и ЛиДа с Л-карнитин, която е по-олекотена формула.
Лично аз за Л-карнитина чувам доста отзиви за йо-йо ефект обаче.

Това са глупости! Йо-йо ефектът е следствие от нарушен хранителен режим и мързел. Л-карнитинът няма нищо общо с това! Той активира мазнините за енергия по време на натоварване, но все пак е естествена аминокиселина, консумираме го всеки ден. Някой отбива номера и отдава дебелеенето си на карнитина, защото докато го е пил, е спазвал някакви норми, които явно не са важели след като е спрял да взима добавката. А без значение каква е добавката, йо-йо е гарантиран при връщане към старите вредни навици.