Тема на форума

02.08.2011 21:13
darina_raykova

Към мамите от Варна. Моля, дайте идеи за първият рожден ден на детето ми

Здравейте.
на 10ти август ще празнуваме първият рожден ден на дъщеря ми. нямам никаква идея къде може да се празнува рожден ден на толкова малко дете. дечицата, които ще са поканени също са горе долу на тази възраст. не искам в молеовете, тъпа идея ми е това за лятото. искам някое заведение, открито, тихо, където да има детски кът или поне нещо подходящо за деца на ч1 годинка.
дано някои има впечатления и сподели своето мнение. предварително ви благодаря :):)):)

Оставете коментар

raf71
03.08.2011 04:48

Здравей ,ето адресите на няколко страхотни заведения ,където можеш да направиш 1-вият рожден ден на детенце невероятен-http://www.za-decata.com/polezno/zavedeniq_s_detski_kyt/.Лично аз го направих в кафе-сладкарница Анжелика и всичко беше прекрасно.Възрасните имахме време да поприказваме, а дечицата ги забавляваха.Сега навън пред заведението също има детски кът.Добра идея е и Бонели-с прекрасната обстановка навън ,но забавленията са малко-1 пързалка, 2люлки и клатушка.Дано съм ти била полезнаЖелая ви приятно изкарване !

Отговор

darina_raykova
03.08.2011 15:08

много благодаря, мила. ще разгелдам :):)

Отговор

zazo79
07.08.2011 08:17

В двете кули има доста забавления и за малки и за по големи ,но е малко по скъпичко там.9883_498

Отговор

Трябва да влезете, за да публикувате коментар във форума.