Тема на форума

12.05.2011 10:18
SHERIELI1

Vitaslim или конкуренти- мнение, препоръки

Здравейте мили дами,майки и всички потребители. Предполагам много от нас са се питали имали ефект от тези хапчета. В момента съм пред дилема какво да използвам все известната марка Vitaslim или нещо друго. Имам нужда да сваля някой друг килограм, но незнам как да си помогна. След раждането немога да си възвърна и да сваля качените килограми през бременността и вече се депресирам. Значи бях 52кг, качих 29кг, родих момиченце- 4,5кг и сега съм 63, искам да стана поне към 55. Реално излишните килограми са само в коремната област.
Моля всеки знаещ или пробвал да сподели мнението си...

Оставете коментар

mihaelapk
12.05.2011 10:24

И аз имам да свалям толкова.....и много се колебая с тези хапчета които рекламират!
Всеки път почвам диета, и до там......почнах и фитнес с гимнастики и какво ли не, проблема е, че мйка ми почна работа и няма как да ходя...а мъжът ми работи до късно newsm45
И затова съм принудена да взема нещо....
Ще следя темата, защото имам интерес!
Успех и на теб Потребител105101 newsm10

Отговор

12.05.2011 10:24

Не стават.Поръчах си и с тях си качих 2кг.

Отговор

Nordea
12.05.2011 10:25

Аз също не видях ефект от тях.
Да следя темата за други.

Отговор

sunshine87
12.05.2011 10:26

Аз съм пробвала Инхуа- и чая и капсулите, само потискат апетита, нищо друго.

Отговор

ant0anetka
12.05.2011 10:28

Дами, съжелявам, че трябва да го кажа - най-вероятно ще ви разочаровам, но преди 2-3 броя на списание Космополитан имаше 2 страници статия на тема "хапчетата за отслабване" , в общи линии нямаше нито едно "За" - всяко хапче имало различна активна съставка, които имат странични ефекти - било мигрена, били кръвно , било нещо др. но пишеше, че са доста опасни и след тяхната употреба може човек трайно да увреди здравето си. Според мен най-доброто решение е спорт + някакви процедури ако щете и при пласт. хирург да се отиде , мисля, че ще е по-добре от колкото да се увреди организма с тези хапчета. newsm45

Отговор

mihaelapk
12.05.2011 10:30

newsm45 Защо няма хапчета които да не вредят на здравето ни? newsm45
Няма ли кой да измисли такива? Scream

Отговор

12.05.2011 10:37

Аз мисля,че всичко е въпрос на конкуренция и хапчетата за отслабване не са чак толкова опасни колкото се мъчат да ги изкарат.Има много добри продукти без странични действия.Съгласете се,че дори един аналгин е опасен.

Отговор

Потребител129039
12.05.2011 10:49

И аз от 2-3 месеца съм пред такава дилема - да си купя ли тоя Витаслим или не. Четох и форума в техния сайт и останах с впечтление, че май няма много ефект от тях. От друга страна пък лекари ги препоръчват.....абе много тъпо. Ще следя и аз темата. Ако има някой, който ги е пил и е отслабнал ще се пробвам и аз. А иначе и аз искам да смъкна 3-4 кг ама нещо все не се получава. Знам, че за да отслабне човек трябва да изгаря повече калории отколкото получава, но аз съм ограничила храната , а ефект почти няма.

Отговор

ant0anetka
12.05.2011 10:51

Всеки преценя сам за себе си,но един здравомислещ човек не бива да се поддава според мен. Прекалено добре зяучи за да е истина,не мисшите ли? Все едно да ви се обадят,че сте спечелили от тотото беЗ да сте пускали фиш...:)))

Отговор

Vili_burgas
12.05.2011 10:56

Не знам дали ще съм от полза , но и аз да споделя. И моята история е подобна-родих две дечица за 2 години и от 55кг станах 65, под които не можех и не можех да сваля.Миналото лято пих някакъв японски чай, уж много ефикасен, незнам от токсините дали се пречистих, но кг така и не свалих. Само си дадох парите. Тогава реших да отида при една лекарка в Бургас, казва се др.Танева, която диагностицира по един нетрадиционен метод/резонансно-честотна терапия/. Обясних и какъв ми е проблема, тя ме постави на апарата и се оказа , че при мен има проблем с ендокринната система, откъдето идва и невъзможността да сваля и склонността да трупам килограми. Даде ми специално заредени за мен гранули и ако искате вярвайте момичета, но още на третия ден близките ми забелязаха , че започвам да се смалявам, че подутоста на лицето и тялото изчезват. За около месец/вземайки ги по схема/ успях да вляза в свои дрехи, купувани преди 5-6г. Ако не бях забременяла за трети път, сигурна съм , че за лятото щях да съм с предишната фигура и най-вече самочувствието на харесваща себе си млада жена! И най-важното е, че не само е напълно безредно, но коригира здравословни проблени това лечение. На третото ходене, когато отново ме изследва се оказа ,че остановените при първия преглед здравеословно проблеми ги няма. При мен невъзможността да сваля беше следствие на тях и никаки хапчета , чайчета и т.н. не ми действаха.Така, че за всички, живеещи близо го Бургас препоръчвам тази лекарка. На много хора е помогнала, и то не само за затлъстяване , а и аз доста по страшнички здарословни неудачи.

Отговор

Dallcheto
12.05.2011 11:02

Вили, разкажи малко повече за Д-р Танева. С каква специалност е, как може да се открие и т.н.

Отговор

spaik
12.05.2011 11:03

probvai LIDA novata formula.az sega sam s tqh...sled edna sedmica 6te pi6a pak dali ima efekt

Отговор

Потребител129039
12.05.2011 11:06
Цитат  (Vili_burgas 12.05.2011 10:56)

Не знам дали ще съм от полза , но и аз да споделя. И моята история е подобна-родих две дечица за 2 години и от 55кг станах 65, под които не можех и не можех да сваля.Миналото лято пих някакъв японски чай, уж много ефикасен, незнам от токсините дали се пречистих, но кг така и не свалих. Само си дадох парите. Тогава реших да отида при една лекарка в Бургас, казва се др.Танева, която диагностицира по един нетрадиционен метод/резонансно-честотна терапия/. Обясних и какъв ми е проблема, тя ме постави на апарата и се оказа , че при мен има проблем с ендокринната система, откъдето идва и невъзможността да сваля и склонността да трупам килограми. Даде ми специално заредени за мен гранули и ако искате вярвайте момичета, но още на третия ден близките ми забелязаха , че започвам да се смалявам, че подутоста на лицето и тялото изчезват. За около месец/вземайки ги по схема/ успях да вляза в свои дрехи, купувани преди 5-6г. Ако не бях забременяла за трети път, сигурна съм , че за лятото щях да съм с предишната фигура и най-вече самочувствието на харесваща себе си млада жена! И най-важното е, че не само е напълно безредно, но коригира здравословни проблени това лечение. На третото ходене, когато отново ме изследва се оказа ,че остановените при първия преглед здравеословно проблеми ги няма. При мен невъзможността да сваля беше следствие на тях и никаки хапчета , чайчета и т.н. не ми действаха.Така, че за всички, живеещи близо го Бургас препоръчвам тази лекарка. На много хора е помогнала, и то не само за затлъстяване , а и аз доста по страшнички здарословни неудачи.

Много благодаря за интересната информация. newsm51 За това става въпрос нали - http://burgas.dir.bg/news.php?id=5240026

Отговор

Foxy1
12.05.2011 11:16

Момичета, не се тровете с гадости !!!
smail72

Отговор

Foxy1
12.05.2011 11:20
Цитат  (Foxy1 12.05.2011 11:16)

Момичета, не се тровете с гадости !!!
smail72

Повече, движение, спорт и разумно хранене.
Със седене на компютъра НЕ СТАВА!
С вълшебна пръчица(медикаменти) също не става...
НЯМА безвредни хапчета за отслабване - винаги ще си прецакате нещо друго !!!

Отговор

Vili_burgas
12.05.2011 11:35
Цитат  (Потребител129039 12.05.2011 11:06)

Много благодаря за интересната информация. newsm51 За това става въпрос нали - http://burgas.dir.bg/news.php?id=5240026

Да, точно за това. тя не е ендокринолог или нещо такова. В смисъл, не се занимала само със проблем с наднорменото тегло. По професия всъщност е стоматолог, но лично се е опарила от здравеопазването в бг и безпринципността на лекарите, поради което започва да се интересува от нетрадиционни, но утвърдени/а не шарлатански методи/ на лечение.
Истински късмет е че я открих. Тя откри алергия към влага и мухъл на малката ми дъщеря, и вродено възпаление на носоглътката което вече го няма/ а ми правеше ангини много често от това/, а с помощта на гранулите овладяваме алергията, понеже на градинката и има мухъл , а и времето нон стоп е влажно и тя е алергична хрема и кашлица. Ако не са нейните лекарства милото е ще ми е непрекъснато с тези симптоми. Сега като се активизира алергията просто давам гранули и аз около 4-5 дни минава. Каката пък изпадаше в истерия всяка вечер преди сън, ревове, в чудо се бях видяла. оказа се , че просто е свръхчувствителна, че има своите страхове, и пак с лечението на др.Танева буквално от първата вечер детето ми е друго. Изобщо апаратурата диагностицира напрактика всички познато заболявания/ физически, емоционални, психични/.Радвам се най-много , че децата ми са здрави, не анаят какво е анитибиотик, сиропи, мазила и т.н.
Ако искате напишете в гугъл др. танева, формула здраве , бургас, и веднага ще излезе нейния сайт.

Отговор

Потребител129039
12.05.2011 11:55
Цитат  (Vili_burgas 12.05.2011 11:35)

Да, точно за това. тя не е ендокринолог или нещо такова. В смисъл, не се занимала само със проблем с наднорменото тегло. По професия всъщност е стоматолог, но лично се е опарила от здравеопазването в бг и безпринципността на лекарите, поради което започва да се интересува от нетрадиционни, но утвърдени/а не шарлатански методи/ на лечение.
Истински късмет е че я открих. Тя откри алергия към влага и мухъл на малката ми дъщеря, и вродено възпаление на носоглътката което вече го няма/ а ми правеше ангини много често от това/, а с помощта на гранулите овладяваме алергията, понеже на градинката и има мухъл , а и времето нон стоп е влажно и тя е алергична хрема и кашлица. Ако не са нейните лекарства милото е ще ми е непрекъснато с тези симптоми. Сега като се активизира алергията просто давам гранули и аз около 4-5 дни минава. Каката пък изпадаше в истерия всяка вечер преди сън, ревове, в чудо се бях видяла. оказа се , че просто е свръхчувствителна, че има своите страхове, и пак с лечението на др.Танева буквално от първата вечер детето ми е друго. Изобщо апаратурата диагностицира напрактика всички познато заболявания/ физически, емоционални, психични/.Радвам се най-много , че децата ми са здрави, не анаят какво е анитибиотик, сиропи, мазила и т.н.
Ако искате напишете в гугъл др. танева, формула здраве , бургас, и веднага ще излезе нейния сайт.

Пак благодаря! 11375_048

Отговор

marrriana
12.05.2011 12:29
Цитат  (spaik 12.05.2011 11:03)

probvai LIDA novata formula.az sega sam s tqh...sled edna sedmica 6te pi6a pak dali ima efekt

И аз пих ЛИДА но явно не съм я взела от правилното място защото нямаше ефект .Сега ще пробвам от другаде и ще видим . Доста хора са доволни от нея стига да не попаднеш на фалшиви .Ще чакам да споделиш как е при тебquestpinkcrazy

Отговор

temida88
12.05.2011 12:32

Е това вече тука е мойта територия.Когато забременях преди 3 години от 49 кг станах 80 и с моите 162 см буквално се търкалях.Родих свалих 14 кг от само себе си и до там.Купих си витаслим лайт и стигнах до 52 които 52-53 си ги поддържах без диети 2 години.Когато пиех витаслим също не съм пазила диети,увеличих водата и спрях газираното.Мнението ми за продуктите им го има в сайта им и десетки хора са ми писали имейли дали да почват,как да го пият и за резултатите им после.НО НЕ ПРИ ВСЕКИ ДЕЙСТВА! Някои свалят 2-3 кг и до там ,а нали се сещате че може и да не е от хапчетата.Между другото те са доста скъпи,има едни ''Липоредукт'',които са на същия принцип,пак билкови ,същия ефект и много по-ниска цена.Каквото и решение да вземете за хапчета за отслабване моят съвет е само билкови!Между другото аз в момента съм 45 кг и се чувствам супер в кожата си

Отговор

Трябва да влезете, за да публикувате коментар във форума.