Тема на форума

09.05.2011 16:51
desitka_2008

Може ли да ми препоръчате добър НЕВРОЛОГ в София?

И аз имам молба..търся наистина добър специалист,който да разчете правилно резултатите от магнитен резонанс и съответно да предложи адекватно лечение.
Аз много много не долюбвам лекарите(да ме прощават) ,но от както се помня все съм жертва на техни грешки и неадекватни действия,от където само влошават здравето ми,а не го оправят. За това ще се радвам да споделите от кого сте доволни,наистина ли ви е помогнал и как мога да се свържа с него.

Благодаря предварително!

Деси

Оставете коментар

desitka_2008
12.05.2011 22:24

На мен ми обясниха,че може да се кандидатства за отпускане на средства по Здравната каса( за ЯМР),но силно се съмнявали,че ще ме одобрят(трябвало да си пред умиране) и много се чакало.
Аз питах за резонанс на глава и ми казаха 330 лв,дали е толкова и за други зони - не знам,но мога да попитам когато отида.

Отговор

rivalka
12.05.2011 22:32
Цитат  (Palmira 12.05.2011 22:18)

пппфф кофти:(
Постоянно ли ти е високо? В Токуда са добри, но знам че са скъпчии. По принцип контраста го слагат , ако се съмнят нещо. Бият ти една инж. с това вещество. При мене се съмняват за Множествена склероза. Казаха, че няма лезии на снимката, но симптомите ми си ги има и обикалям от лекар на лекар. Но ми писна ииииииии да става каквото ще, вече нямам сили.

Така е, и на мен ми писна- аз си мислех,че е някаква глупост-бях и много ядосана тогава. Какви ли, не изследвания правих и след всяко- айде нещо ново.....отиди да изследваш еди какво си. Но, пък е за здравето все пак! А, аз си се чувствам нормално-нищо ми няма, но знае ли се изведнъж -дали нещо няма да ме срине. Пък и генетичен материал ,по наследство имам доста такъв- та започвам да се плаша вече. Като бабите, сутрин хапчетата, после кръвното и т.н.
desitka, сори за спама-ама понеже и аз сега се ровя точно за скенер и за резонанс, та може и да сме си полезни newsm10

Отговор

Palmira
12.05.2011 22:34
Цитат  (desitka_2008 12.05.2011 22:24)

На мен ми обясниха,че може да се кандидатства за отпускане на средства по Здравната каса( за ЯМР),но силно се съмнявали,че ще ме одобрят(трябвало да си пред умиране) и много се чакало.
Аз питах за резонанс на глава и ми казаха 330 лв,дали е толкова и за други зони - не знам,но мога да попитам когато отида.

Поне 1 месец трябва да чакаш. Зависи много и от личната лекарка. Аз моя го правих във ВМА и беше 300 преди 2 години. При тебе съмнението е за микор - инсулт което си е сериозно и предполагам ще те одобрят. Но , за да си спокойна си плащай и това е.

Отговор

desitka_2008
12.05.2011 23:14

Ривалка, няма проблем изобщо! Важното е да се помогне с информация,то всеки си има болежки и е добре да се знае къде,какво и как .newsm10

Отговор

елинцето
12.05.2011 23:18

Момичета ,аз наскоро минах но през скенер платих само 80лв.Естествено без направление....ОКАЗА СЕ,ЧЕ НЯМА ЛИМИТ!!!Тук в Шумен резонанса е 250лв но няма как да го платя и реших да мина скенер .Доктора беше много отзивчив,разчете ми какво ми е точно и ми даде листа с изследването и диск където мога да покажа на невролог проблема който имам.Дано всичко е наред при теб миличка желая ти много здраве и дано не е тази диагнозата .7719

Отговор

alexlok
15.05.2011 10:13

desitka_2008 невролог може да ти даде направление за ЯМР. Това е най- точното изследване.
Но понеже е доста скъпо и го отпускат само при най- тежки случаи.
Аз работя в окръжна болница и мога да ти препоръчам Д-р Мишева - невролог . Отлична и като специялист и като човек.
Имам и лични впечетления . Майка ми беше с инсулт в клиниката.Доколкото знам работи и на др. място.

Отговор

ruskincheto
18.05.2011 10:29

Здравейте, аз от личен опит мога да кажа че съм много доволна от лекарите в Св. Наум- болницата на 4-ти километър. Има различни отделения. Аз имам епилепсия и отидох там с направление от личния лекар за хоспитализация с цел да ми направят всички необходими изследвания (ЯМР, доплер, ЕЕГ и др.)
Ако искате проверете и там. Аз съм страшно доволна от техните лекари невролози.

Отговор

Loulu
09.08.2011 14:40

Мъжът ми ходи при д-р Горанов, шеф на клиника Грийнберг (намира се в Младост), казват, че е един от най-добрите в страната. Само той му помогна на него. Но приема само на частно.
http://www.greenbergclinic.com/ - раздел ИНТЕГРАТИВНА МЕДИЦИНА

Отговор

Потребител173126
12.08.2011 22:26

zdravei iskam da ti kaja edna lekarka kazva se doktor Kmetska i e v bolnica Sveti Naum .Az xodq pri neq i naistina e straxoten nevrolog moje bi nai dobrata .pojelavam ti uspex

Отговор

mamaVladi
16.08.2011 07:29

Аз не съм от София, но бяхме в Свети Наум, детската клиника на 4ти километър, от там с прекрасни впечатления съм от доц. Димова за ЕЕГ и евентуално за ЯМР, ако ви се наложи.

Отговор

1256973
08.01.2013 18:06

Привет!
Ако още не сте решили проблема си препоръчвам ти д-р Тодор Цанков (088 763-0436, 02 929-3617) - забележителен невролог за всички възрасти. Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване! Горещо го препоръчвам на всички, които имат чувството, че ги лекуват за нещо друго, т.е. нямат поставена правилна диагноза. Д-р Цанков приема в кабинета си във вход А, блок 9, Зона Б5, София!

Отговор

stiuardesata
10.03.2013 21:37

Доц .Андрей Иванов .ВМА -най-добрия !

Отговор

sabah
17.04.2013 22:41

Някой от тези специалисти работи ли със Здравната каса? Проблема ми е със перманентен световъртеж, или по-скоро загуба на равновесието от 6 месеца насам. Имам направление за невролог, а не знам при кого да отида.

Отговор

Jenito70
21.06.2013 20:56

Препоръчвам, ако някой има нужда: http://www.mbal.doverie.bg/bg/dimitarchakarov
Много ми помогна с един проблем с дъщеря ми, който й се яви преди една година.

Отговор

veronik_veronik
18.10.2013 08:49

http://kortex-bg.com/smp-nevrologia.html
Виж този специализиран мед. център. Невролога, който е и соб. на мед. център е възрастен с доста опит. Дано да съм успяла поне малко да съм ти от полза.
Желая ти здраве!

Отговор

katerinat24
21.10.2013 13:59

Не съмсем по темата,защото имам невролог,но чак да го препоръчам не смея,но чрез него подадох искане за ЯМР и чаках 4 месеца докато ме одобриха!Не съм била пред умирачка,ама ми се стори нечовешко това чакане,при условие,че имах страшни болки в гръбнака.... Накрая се оказаха дискови хернии,но просто съм възмутена от самия срок,който се наложи да чакам,за да мина по здравна каса! Нямам думи в каква държава живеем....

Отговор

Трябва да влезете, за да публикувате коментар във форума.