Тема на форума

05.01.2014 11:04
Норчето969

Момичета , моля дайте съвети за зелено кафе за отслабване !

Момичета , моля дайте съвети за зелено кафе за отслабване !
Ако някой го е ползвал , моля да пише има ли действието което рекламират ...
И кое е по добро ( зелено кафе на зърна ) или това на капсули
Има много инфо в нета , но предпочитам да се доверя на някоя от вас която го е използвала вече , за което Благодаря предварително !
Споделете и марка , производител ... тъй като са много .

Оставете коментар

Jenito70
05.01.2014 15:54
Цитат  (veneta_5711 05.01.2014 13:40)

Знам че е извън темата,но да попитам някоя от вас да е правила диета с ориз.

Правила съм прочистване с ориз. Действа, но е адски гадно и после трябва да се внимава със захранването, че можеш да качиш кила. /както аз сглупих/
Но докато се прочистваш, изкарваш много гадости...

п.п. изписано ми беше от лекар-хомеопат д-р Михайлов, не съм си правила сама експерименти.

Отговор

veneta_5711
05.01.2014 16:15

А каква точно ти беше диетата.със суров или сварен ориз.че аз сега мисля да почвам четох за кафяв ориз сварен 5 дни да се яде.

Отговор

Jenito70
05.01.2014 16:28
Цитат  (veneta_5711 05.01.2014 16:15)

А каква точно ти беше диетата.със суров или сварен ориз.че аз сега мисля да почвам четох за кафяв ориз сварен 5 дни да се яде.

Сварен, даже разварен ориз. Ще се разровя да я потърся къде съм я записала и по-късно ще ти я пратя на лична.

Отговор

nana2011
05.01.2014 16:37

Аз се чудя дали да не взема палмовият сироп на Гарабитов?guilty...От него чух,че имало ефект

Отговор

desi_kendeva
05.01.2014 16:46

Относно палмовия сироп - как да няма ефект след като не се консумира абсолютно нищо друго. Скептична съм относно здравословния момент при него.
За зеленото кафе чета много и противоречиви коментари.
Стара и изпитана рецепта поне за мен е зелевата супа - придържам се към тази схема на хранене и ефекта е невероятен и траен поне при мен http://www.tialoto.bg/a/29-dieti/2134-dieta-s-magicheskata-zeleva-supa/

Отговор

zlatenceto5525
05.01.2014 16:57

Включвам се в темата,защото мога да изкажа мнение от опит.Зеленото кафе не ми подейства,първите дни ми подтисна апетита но беше за малко.След това си се хранех нормално,аз не ям много но съм лакома за сладко.90-сет дневната диета има ефект ако се спазва,но после качих отново килцата.Та на въпроса,много пари за нищо,поне при мен.

Отговор

Jenito70
05.01.2014 17:29
Цитат  (nana2011 05.01.2014 16:37)

Аз се чудя дали да не взема палмовият сироп на Гарабитов?guilty...От него чух,че имало ефект

Мой колега свали 23 кг с този сироп. Но и спазваше много строг режим на хранене.
Аз също го опитах. Но ми е адски скъпо и се отказах. За 1 месец ти трябва поне 1 литър от сиропа, а това е 90-100 лв

Отговор

Jenito70
05.01.2014 17:48
Цитат  (Jenito70 05.01.2014 17:29)

Мой колега свали 23 кг с този сироп. Но и спазваше много строг режим на хранене.
Аз също го опитах. Но ми е адски скъпо и се отказах. За 1 месец ти трябва поне 1 литър от сиропа, а това е 90-100 лв

И още нещо за палмовия сироп. Не е задължително да го правите по тежкия начин - 10 дни само на него. Може и олекотен вариант. Аз пиех от течността по 300 мл половин час преди хранене. За две седмици се повталих. Килограми не мога да кажа, защото нямам кантар, но усетих по дрехите си.
Ако имах финансова възможност, от всички изредени помагала, илачи и т.н. за отслабване, щях да избера сиропа.

А за здравословно - ефекта е страхотен. Чувстваш се бодър. Имунитета се засилва и се изпълваш с енергия. Това го изпитах.
Моя колежка пък имаше друг ефект, колкото и да е странен. Обиколи трима доктори, за да й потвърдят: след 3 месеца прием на сиропа, по схемата, която аз ползвах, й изчезна миомата. Звучи невероятно, но е факт.

Отговор

nana2011
05.01.2014 21:47
Цитат  (Jenito70 05.01.2014 17:48)

И още нещо за палмовия сироп. Не е задължително да го правите по тежкия начин - 10 дни само на него. Може и олекотен вариант. Аз пиех от течността по 300 мл половин час преди хранене. За две седмици се повталих. Килограми не мога да кажа, защото нямам кантар, но усетих по дрехите си.
Ако имах финансова възможност, от всички изредени помагала, илачи и т.н. за отслабване, щях да избера сиропа.

А за здравословно - ефекта е страхотен. Чувстваш се бодър. Имунитета се засилва и се изпълваш с енергия. Това го изпитах.
Моя колежка пък имаше друг ефект, колкото и да е странен. Обиколи трима доктори, за да й потвърдят: след 3 месеца прием на сиропа, по схемата, която аз ползвах, й изчезна миомата. Звучи невероятно, но е факт.

newsm10 Много спортисти се доверяват на сиропа,а и може да заместиш едно или 2 хранения вместо всички.По натам мисля да го пробвам,защото имам голяма нужда от сваляне на килограми.В центъра предлагали и режим с упражнения...А и аз се рових в нета и чух/видях много добри отзиви...

Отговор

Jenito70
06.01.2014 20:33
Цитат  (nana2011 05.01.2014 21:47)

newsm10 Много спортисти се доверяват на сиропа,а и може да заместиш едно или 2 хранения вместо всички.По натам мисля да го пробвам,защото имам голяма нужда от сваляне на килограми.В центъра предлагали и режим с упражнения...А и аз се рових в нета и чух/видях много добри отзиви...

То е най-добре да се направи консултация в центъра. Но нямам идея каква е цената.
Аз също бих се доверила на напитката. Поне съм видяла резултата с очите си.

Отговор

rusamapaumna
09.01.2014 02:05
Цитат  (rozita11 05.01.2014 12:53)

Аз си купих оня ден от тово на зърната -69лв и щях да се изям защото намерих в нета 40лв капсули за един месец Не знаммоето за колко ще стигне Не съм го почнала защото срещнах проблем със смилането Смятам сега да си взема от капсулите защото казват че са обогатени и с др.съставки И мен ме интересува...ще следя темата

Росинка,яд ме е че си се набутала,как не съм те хванала някъде да питаш за него!края на ноември реших да си купя и аз,хванах се и реших да пробвам с най-малката разфасовка/около 49 лв за месец/но ми се обади един индивид,след като си направих поръчката и се започна-ама знаете ли,1е 69 лв ви е за месец и е по-добре,а после-ами за 99 ще ви изпратиме за двумесечен курс и повече няма да ви се налага да го пиете/имах за цел да сваля 15 кг/и така...декларация имало,че ако съм недоволна ще ми върнат и парите...пристига ми пратката,носи ми я куриер,кефя се,после гледам-няма обратен адрес!звъня на Оня-щяла съм да получа и ел.диета точно за мен,да подам малко инфо-колко искам да сваля,къде смятам,че имам нужда/зонално/какво смятам,че не правя рационално-т.е.задаваше ми отговори!е получих и примерната диета какво да ограничавам,почнах таблетките-вече съм в края на втория месец,чувствам се по-лека и фит,но благодарение на стриктното ми ограничаване от тестени изделия и липса на късно хранене,определено не е от капсулите/те се пият сутрин и преди обяд половин час преди хранене/нямам даже желание да ги пия вече,пълна измама е,дано който се колебае,се откаже!всмятам на оня чешки мухъл да му звъня отново да поискам адрес за връщане на опаковките и да ми възстановят сумата според уговорката,че за тия 100 лв ще им събера и документи дет имат и всичко,толкова съм се запалила и няма да им се дам,да се спре с тая простотия с тия снимки и реклами из нета!!измама ееее!!

Отговор

rusamapaumna
09.01.2014 02:06
Цитат  (mury_k 05.01.2014 13:36)

А по принцип какво е действието на това кафе? Разхлабва ли?

не Марианка,само подтиска апетита,не влияе на организма,но ако не хапнеш нещо след като си изпила таблетката аз лично получавах жестоко сърцебиене!даже и кофеина му е в съвсем малки дози,но незнам кое влияе така!

Отговор

rusamapaumna
09.01.2014 02:09
Цитат  (x_bozon 05.01.2014 13:43)

Това е прекрасен антиоксидант,чувствам се отлично,ободрява ме,не свалих нито килограм,но поне не е вредно.67 лева дадох и не се оплаквам-поне се изчиства черния дроб от токсини.

черния дроб се изчиства не с препарати,а с билки,има едни таблети Карсил,те са точно за тая цел и ги пия втора година,хепапротектор на растителна основа са и тотално премахват омазняването му!а струват 6 лв кутия с 5 блистера вътре!

Отговор

rusamapaumna
09.01.2014 02:10
Цитат  (boriana2727 05.01.2014 14:00)

Бихте ли споделили как рабрахте,чè черният ви дроб се е изчистил от токсини...той ли ви се похвали....newsm53..?
Ако съществуваха такива чудодейни елексири за отслабване..и те наистина действаха....то просто нямаше да има дебели хора!!
Разумно хранене и движение е истината!

Бобе мога да ти обясня как точно черния дроб КАЗВА,че се чисти,но на лични,не тук,наистина се ВИЖДА!newsm62

Отговор

1849447
20.01.2014 13:04

Нямам доверие на този зелен чай за отслабване. Не съм го пробвала, но съм скептична към подобни продукти, както и към всякакви хапчета и прахчета за отслабване. Химия със съмнителен слабеещ ефект и куп негативи върху организма. Това е моето впечатление. Аз разчитам на традиционните методи, които няма как да навредят на здравето-движение, спорт, много течности, много плодове и зеленчуци и ограничаване на захар, брашно и сол.Това е. За зеления чай също съм за. Пия го редовно. Единственото, което съм взимала на времето като добавка за отслабване е Л-карнитин на капсули.Имаше ефект, но трябва да се приема само при условие, че спортувате активно за да подпомогне изгарянето на мазнините и да зареди с енергия.

Отговор

vivi_23
21.01.2014 17:26

Аз пък мога ви кажа , че също пия зелено кафе и ми действа чудесно , купих го за 69лв за сега нямам оплаквания , отслабвам леко по-лека за сега с 4кг , кафето не е малко , стига за месец и повече .
Полезно е и е на зърна , не на капсули . Пия си го като чай 2 пъти на ден .Ако някой иска да знае от къде го купих да пише на лични .

Отговор

mahler
30.01.2014 22:07

има евтино зелено кафе смляно - около 15 лв. кг.

Отговор

rusamapaumna
30.01.2014 22:24

...аз пък върнах преди две седмици моите опаковки обратно в Полша на дистрибутора и сега чакам да ми върнат стоте лева,пък да видиме,поддържаме връзка през нета!

Отговор

Loulu
31.01.2014 12:45
Цитат  (rusamapaumna 30.01.2014 22:24)

...аз пък върнах преди две седмици моите опаковки обратно в Полша на дистрибутора и сега чакам да ми върнат стоте лева,пък да видиме,поддържаме връзка през нета!

newsm62 Преди май и с акая така се беше набутала. Ама като не слушаш от преди...
Нищо, което се рекламира много, не става, от опит го казвам. Истинските неща се рекламират от уста на уста.

Отговор

rusamapaumna
31.01.2014 23:04
Цитат  (Loulu 31.01.2014 12:45)

newsm62 Преди май и с акая така се беше набутала. Ама като не слушаш от преди...
Нищо, което се рекламира много, не става, от опит го казвам. Истинските неща се рекламират от уста на уста.

много си права Лили,ма ко да правя кат мама ме е учила на лебеца да търся мекото и на работата лекотоnewsm62

Отговор

Трябва да влезете, за да публикувате коментар във форума.