2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Ямбол
  5. Хотели, заведения, туризъм - Ямбол
  6. Хотели, заведения, туризъм - Изток
Добавена 15 април 2024 г.

Служители за заведение за бързо хранене-Ямбол

Заплата

1500 - 1800 лв

Добавена

Ямбол, Изток

Aladin foods се създава със страст към вкусната и качествена храна. Да се храниш навън е ежедневие и нашата мисия е да създадем най-чудесното преживяване на всеки гладен клиент. Веригата заведения включва над 30 обекта, разположени на територията на цялата страна.Растем стремително искаме и хората ни да растат заедно с нас. Ела да създадем Street food стандарта в България!За да осигурим развитието и устойчивостта на веригата в гр.Ямбол търсим:

Служители за заведение за бързо хранене

Отговорности и задължения:

*Приготвяне на дюнери ,бургери и пици и служител за приемане на поръчки(касиер/ка);

*Поддържане на лична и професионална хигиена;

*Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната;

*Правилно съхранение на стоката;

*Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.

Изисквания:

*Умение за работа в екип;

*Енергичност и организираност;

*Сериозно отношение към работата;

*Комуникативност и колегиално отношение;

*Мотивация за работа;

*Опитът на подобна позиция се счита за предимство.

От нас ще получите:

*Работа на трудов договор с Аладин Фуудс ООД;

*Обучение и споделяне на тайните от кухнята;

*Дългосрочно и коректно партньорство;

*Редовно заплащане;

*Възможност за финансово и кариерно развитие;

*Вкусно хапване на работното място;

*Гъвкаво работно време, съобразено с вашите възможности.

Затова..

# ако вие искате да променим стандартите за отговорност към храната заедно

# aко харесвате да обслужвате клиенти и да ги карате да се чувстват специални

# aко сте почтени, отговорни и дисциплинирани

# aко сте сръчни, работливи и внимателни към чистотата

=> То не губете време, а ни изпратете Автобиография или ни се обадете на телефон 08******97Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Област Ямбол

Област Ямбол, Ямбол, Изток
ID: 139648255