2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област София-област
  5. Хотели, заведения, туризъм - Гара Елин Пелин
Добавена 22 април 2024 г.

Шофьор / кетъринг китайска кухня

Добавена

Гара Елин Пелин

Описание

Описание и изисквания:

Китайски ресторант Село Гара Елин Пелин търси шофьор-доставчик за разнос на китайска храна.

Вашите задължения:

- Доставка на стоката до клиентите със служебен автомобил

- Запазване цялостта и качеството на доставяната храна;

Ние Ви предлагаме :

- Възможност за работа в млад и динамичен екип;

- Чисти трудови и осигурителни отношения;

- Работно време от 11:00ч до 21.00ч.

- Работа 6 дни седмично - от понеделник до събота включително

- Почивен ден - Неделя

Ако проявявате интерес към обявата моля да се свържете с нас на тел.08******13 в делнични дни от 09:00ч до 18:00ч

Локация

Гара Елин Пелин,

Област София-област

Област София-област, Гара Елин Пелин
ID: 130417433