Съобщения
Добави обява
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - СПЗ Модерно предградие
Добавена 07 май 2024 г.

Шофьор - доставчик

Заплата

1800 - 2500 лв

Добавена

София, СПЗ Модерно предградие

Заетост

Пълно работно време

Вид

Постоянна

Описание

Изисквания към кандидатите:- ШОФЬОРСКА КНИЖКА кат В- МОТИВИРАНОСТ И ЕНЕРГИЧНОСТ- ОТГОВОРНОСТ ,ДИСЦИПЛИНА,КОРЕКТНОСТ- ОТЛИЧНО ПОЗНАВАНЕ НА РАЙОН СОФИЯ ГРАД И СОФИЯ ОБЛАСТ- ПРЕДИШЕН ОПИТ В ТАЗИ СФЕРА Е ПРЕДИМСТВО

Отговорности:- да доставя поръчаната стока до обекти по предварителни заявки- да събира и отчита сумите от заявките- да се грижи за предоставеното му транспортно средство- да отговаря за количеството и качеството на поръчаната стока!

Кандидатстване

Локация

Област София-град

Област София-град, София, СПЗ Модерно предградие
ID: 137928997

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!