2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Варна
  5. Хотели, заведения, туризъм - Варна
  6. Хотели, заведения, туризъм - Център
Добавена 15 април 2024 г.

Рецепционист/Рецепционистка

Добавена

Варна, Център

Хотел в центъра на гр.Варна търси да назначи на постоянен трудов договор рецепционист/ка, владеещ/а английски език. Опитът на рецепция и владеенето на други чужди езици ще бъде считано за предимство. Да бъде мотивиран/а, да работи с желание и отдаденост, това ще бъде от значение при избора на кандидатите.

Изисквания:

-Добро владеене на английски език

-Добра компютърна грамотност

-Много добра комуникативност, съобразителност, отговорност

-Вежливо отношение към клиентите

-Мотивация за работа и умения за работа в екип

Основни задължения:

-Посрещане, настаняване, регистриране и обслужване на гостите до тяхното заминаване

-Съдействие на гостите по възникнали въпроси

-Приемане и отчитане на плащания

Предлагаме Ви:

-Постоянен трудов договор

-Много добра работна среда

-Работа по график

-Униформено облекло

-Осигурени храна и напитки

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Област Варна

Област Варна, Варна, Център
ID: 139652961