2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - ПЗ Хладилника
Добавена 23 април 2024 г.

Работник в склад

Заплата

1550 - 1950 лв

Добавена

София, ПЗ Хладилника

Фирма търси складов работник в склад за бързооборотни стоки.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- приемане и издаване на стока от склада;

- подреждане и организиране разположението на стоките в склада;

- изготвяне на поръчки, лепене на етикети;

- разпределяне и групиране на пратките по направления;- извършване на товаро- разтоварна дейност;

- поддържане на складовите площи;

ИЗИСКВАНИЯ:.

- Организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата.

- Работа в екип, умения да развива и поддържа ефективни работни взаимоотношения

- Много добри умения за работа в динамична среда, стриктно спазване на сроковете

- Завършено средно образование.

- Шофьорска книжка, категория В- счита се за предимство

УТОЧНЕНИЕ:Работно време: Понеделник - Петък от 08.00 ч. до 17.00 ч. с 1 час почивка. Телефон за контакта 08******60

Област София-град

Област София-град, София, ПЗ Хладилника
ID: 135319748