2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област Варна
  5. Търговия - Приселци
Добавена 29 март 2024 г.

Продавач-консултант

Заплата

1500 - 1700 лв

Добавена

Приселци

Верига магазини "Денислав" търси да присъедини към екипа си продавач-консултант за своя обект - магазин за хранителни стоки, намиращ се в близост до гр.Варна

Осигурен транспорт от кв. Аспарухово

Работно време : по понеделник до петък, от 8:00ч. до 17:00ч.

Вашите основни задължения като продавач-консултант:

- Подреждане на стоки по стелажи , както и поставяне на ценови етикети. - Ежедневна проверка на срокове на годност;

- Почистване на магазина и складовото помещение;

- Работа с парични средства, касов апарат и ПОС-терминал;

Изисквания:

- Да сте усмихнати и приветливи;

- Да сте лоялни и коректни към колегите и работодателя си;

⁃ Да имате средно образование и компютърна грамотност;

Фирмата предлага:

• Трудов договор и дългосрочна заетост;

• Коректно заплащане;

• Въвеждащо обучение във връзка с изпълнение на служебните задължения;

За повече информация за позицията: 08******33

Локация

Приселци,

Област Варна

Област Варна, Приселци
ID: 134074597