2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Бургас
  5. Друга работа - Бургас
  6. Друга работа - Меден рудник - зона Д
Добавена 13 април 2024 г.

Оператор на машина за шредиране на кабели

Заплата

1500 - 2000 лв

Добавена

Бургас, Меден рудник - зона Д

Във връзка с пускането на нова машина фирмата търси оператор.

Изисквания:

- Техническо образование

- Готовност за работа на смени

- Добри комуникативни умения

- Предишен опит на подобна позиция

- Технически умения

- Точност и коректност

Задължения:

- Следи и контролира правилното функциониране на машините и съоръженията

- Отстранява възникнали неизправности по машините

- Следи за качеството на произвежданата продукция

- Осигурява навременното включване и настройка на машината преди началото на производството

- Извършва ежедневно обслужване на машините, с които работи, поддържа я в чисто и изправно състояние.

- Подпомага дейността на ръководителите на производствениа процес

- Подреждане на мостри и стокова наличност в магазина и склада

Ние предлагаме:

- Трудов договор

- Предизвикателството да докажете и развиете своите умения

- Мотивираща и енергична работна среда

- Редовно и конкурентно заплащане

Очакваме Вашите документи за кандидатстване /автобиография и актуална снимка, телефонен номер за обратна връзка/. Всички документи на кандидата са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност. Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Област Бургас

Област Бургас, Бургас, Меден рудник - зона Д
ID: 132411264