2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-област
  5. Производство, строителство - Ихтиман
Добавена 05 април 2024 г.

Общ работник / Пакетаж ( М / Ж )

Заплата

1200 - 1300 лв

Добавена

Ихтиман

Ние сме млада и бързо разрастваща компания ориентирана към производство на метални профили и детайли от листов материал.Каним те да станеш част от нашия екип като работник в Цех за Прахово боядисване Предлагаме гъвкаво работно време и добро заплащане на ЗАРАБОТКА.

Основните отговорности на позицията са:

• Подготвяне и почистване на детайлите за боядисване

• Пакетиране и подреждане на продукцията според изискваниятаВие трябва да притежавате:

• Базова грамотност писане / четене

• Желание за работа и професионално развитие

• Умение за работа в екип, неконфликтна личност

• Умения за работа в динамична среда

Локация

Ихтиман,

Област София-област

Област София-област, Ихтиман
ID: 139145625