2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Връбница 1
Добавена 30 април 2024 г.

Общ Работник Пакетаж (Илиянци)

Добавена

София, Връбница 1

Месторабота София, Кв. Илиянци;

Постоянна работа; Пълно работно време

Служители/Работници;

Производство - Друго; Производство - Хранителна промишленост;

„Софийска баница“ е компания с над 30-годишна история в производството и продажбата на традиционни български тестени изделия и други разнообразни печива. Разполагаме с богата гама от продукти, които предлагаме както на място в пекарните си в гр. София, така и онлайн. Доставките на топли, току-що приготвени изкушения директно до офиса или дома ви, са любима и неразделна част от нашата работа.

Към настоящия момент компанията търси служители за дейността пакетаж за производствения цех в кв. Илиянци.

Задължения:

Ръчно пакетиране на тестени изделия

Етикетиране и проследяване на партиди

Подреждане на опакованата продукция в кашони/каси

Подреждане на продукция в хладилни съоръжения

Изисквания:

Сръчност

Бързина

Отговорност

Внимание към детайла

Умения за работа в екип

Компанията предлага:

Работа в сплотен екип

Трудов договор

Работно време на смени

Дългосрочност и коректност в трудовите взаимоотношения

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашето CV.

Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Област София-град

Област София-град, София, Връбница 1
ID: 139617242