2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Дървеница
Добавена 17 април 2024 г.

Общ работник и шофьор на бус/баничарка

Заплата

1100 - 1300 лв

Добавена

София, Дървеница

Компания за архивиране на документи търси да назначи - Общ работник и шофьор на бус

Основни отговорности: - Товарене и разтоварване на архивни документи

- Транспортиране на документите с бус/баничарка

- Подреждане на класьори и папки в архивни кашони

- Търсене на папки и кашони с документи - Подреждане на папки в архив

Изисквания: - Шофьорска книжка; - Средно образование; - Бързина; - Желание за работа; - Комуникативност; - Умения за работа в екип;

Работно време: Понеделник - петък 8:30 - 17:00

Компанията търси само хора, които имат желание да работят бързо, качествено и ефективно.

Област София-град

Област София-град, София, Дървеница
ID: 139676954