2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Център
Добавена 26 април 2024 г.

Куриер/ шофьор на пълен работен ден

Заплата

2000 - 3000 лв

Добавена

София, Център

Постоянна

Дистанционно интервю

Нашият клиент е компания, която развива дейността си в областта на куриерските услуги и предоставя навременни и бързи доставки на различни стоки в цялата страна. Мисията ѝ е да улеснява ежедневието на своите клиенти, като им осигурява професионални и надеждни услуги. Поради ускорения темп на развитие и увеличения обем на работа, търсим да назначим:

Куриер/ шофьор

Отговорности:

  • Предаване и връщане на пакети от и до клиенти на точно определени локации в града;

  • Осъществяване на навременна доставка на различни стоки;

  • Осигуряване на бързо и професионално обслужване на клиенти;

  • Ефективно консултиране на клиенти относно различни услуги на компанията.

Изисквания:

  • Шофьорска книжка кат. B;

  • Добра ориентация в града;

  • Организираност и умения за разпределяне на времето;

  • Отлични комуникативни умения и професионален подход към клиентите.

Компанията предлага:

  • Трудов договор;

  • Конкурентно възнаграждение и атрактивна бонусна система;

  • Дългосрочна заетост и сигурност;

  • Стартово обучение и възможност за професионално израстване.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Област София-град

Област София-град, София, Център
ID: 139799975