2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Стара Загора
  5. Друга работа - Чирпан
Добавена 17 април 2024 г.

Електротехник в мелница

Добавена

Чирпан

Дружество, специализирано в производство и търговията на фуражни добавки и компоненти, търси да назначи: ЕЛЕКТРОТЕХНИК

ТВОИТЕ ЗАДАЧИ:

  • Контролира нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации;

  • Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация, както и на апаратури, уредби, табла и прибори;

  • Дава указания на длъжностните лица за правилното ползване на електрическите уреди;

  • Отчита вложените по поддържането и ремонта резервни части и материали;

  • Контролира работата и изправността на противопожарните съоръжения и табла.

НИЕ ТЪРСИМ:

  • Висока отговорност и организираност;

  • Познаване на реда и изискванията за извършване на ремонтни работи по електро-мрежите и електроинсталациите;

  • Познания в областта на КИП и А ще се считат за предимство;

  • Курс по квалификационна група за безопасност;

  • Свидетелство за МПС кат. В;

  • Персонални качества: отговорност, дисциплинираност, лоялност, умения за работа в екип, устойчивост на стрес.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в стабилна компания

  • Много добри условия на труд

  • Трудов договор

  • Мотивиращо възнаграждение

Изпращайте актуална Автобиография, за да кандидатствате за позицията.На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.

Локация

Чирпан,

Област Стара Загора

Област Стара Загора, Чирпан
ID: 138546054