2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Пловдив
  5. Производство, строителство - Пловдив
  6. Производство, строителство - Гагарин
Добавена 22 април 2024 г.

Ел. Техник електрокари

Заплата

2000 - 2200 лв

Добавена

Пловдив, Гагарин

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Магазин за продажба, отдаване под наем, ремонт и поддръжка на повдигащи машини за промишлеци предприятия намиращ търсим да назначим отговорни и енергични служители за позиция: Ел. техник. Работи се от понеделник до петък от 08:30 до 17:30

Вашите отговорности ще вкючват:

  • Измерване и проверка на ел. повдигащи машини

  • Посещения на адреси (когато това е наложително)

Изисквания:

  • Техническо образование

  • Предишен опит като ел. техник

  • Шофьорска книжка

Какво ще ви предложим:

  • Работа в утвърдена компания лидер на пазара

  • Ваучери за храна

  • Ваучери за транспорт

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. СиТийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Гагарин
ID: 139354665