2. Работа
  3. Здраве, красота
  4. Здраве, красота - Област София-област
  5. Здраве, красота - Костинброд
Добавена 15 май 2024 г.

Медицински Лаборант гр.Костинброд, Модерна лаборатория

Заплата

1700 - 2000 лв

Добавена

Костинброд

Наш клиент, медико-диагностична лаборатория, акредитирана по най-високия международен стандарт за лабораторно качество, предлага приятелска атмосфера и използва най-висок клас апаратура. В момента имат нужда да присъединят към екипа си Медицински лаборант/медицинска сестра. Ролята е подходяща, както за кандидати с опит минимум една година на подобна позиция.

Изисквания:

- Завършено образование със специалности: "Медицински лаборант" ИЛИ "Медицинска сестра";

- Добри комуникативни умения и добро отношение към пациента;

- Умение за работа в екип;

- Опит при работа с медицинска информационна система е предимство, но НЕ е задължително.

Основни задължения и отговорности:

- Перфектно взимане на кръв;

- Взимане на биологичен материал;

- Подготвяне на пробите за изпращане към централна лаборатория;

- Любезна комуникация с пациенти;

Ние ти предлагаме:

- Много добро месечно възнаграждение;

- 13-та заплата и възможност за допълнителен месечен бонус;

- Работно пространство отговарящо на всички стандарти и работа с висок клас апаратура;

- Възможност за обучение и развитие;

- Работна позиция на 7/седем/ часови работни смени;

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да кандидатствате за нея.

Локация

Костинброд,

Област София-област

Област София-област, Костинброд
ID: 140002191