2. Работа
  3. Реклама, маркетинг
  4. Реклама, маркетинг - Област Пловдив
  5. Реклама, маркетинг - Пловдив
  6. Реклама, маркетинг - Каменица 1
Добавена 02 май 2024 г.

Агент продажби по телефона

Заплата

20 - 2000 лв

Добавена

Пловдив, Каменица 1

Заетост

Непълно работно време

Постоянна

Дистанционна работаДистанционно интервю

Търсим амбициозни, ориентирани към високите постижения хора, които да станат част от екипа ни, заемайки длъжността Cold Caller / Оператор студени обаждания. Работата е с гъвкаво работно време, без таргет. Ние ще Ви дадем цялата нужна информация от която се нуждаете!

Основни отговорности:

- Провеждане на телефонни разговори с потенциални клиенти по предварително зададена му бази с данни;

- Уреждане на срещи с клиенти;

- Предоставяне на информация на клиентите за нашите услуги;

Изисквания:

- Комуникативност;

- Търговски умения;

- Желание за работа и хъс

Моля, ако имате интерес да ни пишете на лично съобщение, с кратка информация за Вас.

Област Пловдив

Област Пловдив, Пловдив, Каменица 1
ID: 139861773